Prezenter Oferty Turystycznej
Miejsce pracy: Opole
opolskie
Numer Referencyjny:
Aplikuj

Biuro Podróży ITAKA - lider branży  turystycznej, na rynku już od 28 lat. Najobszerniejsza oferta, wiarygodność i profesjonalizm.


Opis stanowiska:

Pracując w naszym zespole będziesz zajmować się sprzedażą następujących produktów: hotele z dojazdem własnym, bilety lotnicze, wynajem samochodów.  Do Twoich zadań należeć będzie  telefoniczna i mailowa obsługa klientów, tworzenie i prezentacja ofert dopasowanych do potrzeb klientów, obsługa rezerwacji i kontakt z zagranicznymi kontrahentami.


Wymagania:

Interesujesz się turystyką? Biegle znasz j. angielski? Masz doświadczenie w obsłudze klienta? Podróże to Twoja pasja?  Rozpocznij pracę w ITACE, najpopularniejszym biurze podróży w Polsce!


Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę u lidera branży turystycznej w Polsce – od lat jesteśmy nr 1 wśród polskich biur podróży, a także najpopularniejszym biurem podróży online.
  • Pracę w biurze w centrum Opola w dwóch zmianach od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, 12-20.
  • Inspirujące i przyjazne środowisko pracy oraz możliwości rozwoju.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Benefity: zniżki na wakacje w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich, dofinansowanie karty Multisport, prywatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.  
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy i szkolenia rozwijające kluczowe kompetencje na stanowisku,
  • Pracę w zgranym i pomocnym zespole :)
Aplikuj

Dołącz do nas!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest Nowa Itaka Spółka z o.o. z siedzibą w Opole 45-072, Reymonta 39. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.