IT Project Manager
Miejsce pracy: Opole
opolskie
Numer Referencyjny:

Opis stanowiska:

Pracując z nami jako Project Manager będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie projektami aplikacji webowych i mobilnych poprzez: analizę i określanie wymagań, zarządzanie zakresem projektów, szacowanie kosztów i zasobów, tworzenie harmonogramu i śledzenie postępu prac projektowych. Do obowiązków należeć będzie również zarządzanie zespołem, wyznaczanie celów i nadawanie priorytetów, współpraca i negocjacje z dostawcami i klientami, budowanie proof of concept, przygotowywanie raportów biznesowych. Pracujemy głównie w oparciu o metodyki zwinne, dlatego będziesz pełnić rolę Product Ownera.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie jako project manager w projektach web i/lub mobile.
  • Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami, w tym Scrum oraz doświadczenie na stanowisku Product Ownera.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w otoczeniu biznesowym.
  • Samodzielność, analityczne podejście, nastawienie na rozwiązywanie problemów, wytrwałość i umiejętność podejmowania decyzji.
  • Wiedza i doświadczenie w: zarządzaniu zespołem, określaniu wymagań, szacowaniu kosztów i zasobów, tworzeniu harmonogramów, nadawaniu priorytetów, prowadzeniu negocjacji.
  • Zainteresowanie turystycznym e-commerce.

Oferujemy:

  • Pełnienie ważnej roli w innowacyjnych, nietuzinkowych projektach w skali globalnej.
  • Ciekawą i dynamiczną pracę przy projektach dla największego touroperatora w Polsce, z którego aplikacji korzystają miliony użytkowników w Polsce i na całym świecie.
  • Samodzielność, możliwość wdrażania własnych koncepcji i inicjatyw oraz realny wpływ na finalny produkt. Pracę przy dużych projektach, ale bez korporacyjnej atmosfery.
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B z konkurencyjnym wynagrodzeniem.
  • Szkolenia i rozwój kompetencji (kursy, konferencje i eventy branżowe).
  • Wyjazdy na wakacje w atrakcyjnych cenach i miejscach – bo warto czasem oderwać wzrok od monitora :)
  • Dofinansowanie karty Multisport, prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia i pracę w dobrze wyposażonym biurze w centrum miasta.

Administratorem danych jest Nowa Itaka Spółka z o.o. z siedzibą w Opole 45-072, Reymonta 39. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.