Specjalista/-ka ds. Turystyki

Miejsce pracy: Piła - Galeria Kasztanowa
Praca stacjonarna
Rozpocznij zawodową podróż z ITAKĄ - największym polskim biurem podróży!

Dla Ciebie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki
  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Zróżnicowany grafik dający czas na życie prywatne w ciągu dnia
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Pracując w Itace zyskujesz

dofinansowanie do Karty Multisport

firmowe wyjazdy zagraniczne

dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

zniżki na wakacje

dla Ciebie i Twoich bliskich

Jakie zadania na Ciebie czekają

  • Sprzedaż nowoczesnych usług turystycznych
  • Budowanie trwałych relacji z klientami naszej firmy
  • Bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa klientów

To praca dla Ciebie jeśli

  • Organizujesz podróże dla siebie i znajomych
  • Jesteś gawędziarzem z żyłką sprzedawcy
  • Czujesz się wirtuozem budowania relacji z klientami
  • Znasz mapę lepiej niż własną kieszeń

Umowa o pracę

Dział: Sprzedaż i obsługa klienta

Miejsce pracy: Piła - Galeria Kasztanowa

Za rekrutację odpowiada:
Dominika

Jak wygląda proces rekrutacyjny

Aplikacja

Prześlij nam swoje CV. Jeśli zainteresuje nas Twoja aplikacja, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Rozmowa telefoniczna

Zadzwonimy do Ciebie, by umówić się na ok. 15-minutową rozmowę telefoniczną, podczas której potwierdzimy spełnienie wymagań formalnych np. wykształcenie, doświadczenie zawodowe, dostępność do podjęcia pracy, znajomość języków obcych.

Rozmowa w siedzibie firmy/online

Po pomyślnym przejściu I etapu, zaprosimy Cię na spotkanie, podczas którego będziesz mieć możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Chcemy Cię bardziej poznać! Odpowiemy na Twoje pytania. Możemy też poprosić Cię o wykonanie dodatkowego zadania.

Oferta współpracy

O wyniku rekrutacji poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo do 2 tygodni od rozmowy, niezależnie od podjętej decyzji.

Kontakt